VEREX, s.r.o.
Tišnovská 305, 664 34 Kuřim
IČO: 27723071
DIČ: CZ27723071

Provozní doba:
Po - Pá 7:00 - 17:00 hod

Kontaktní tel. čísla:
543 213 904,
774 665 353

E-Mail: maloobchod [at] verex [dot] cz

Nabízíme pneumatiky, alu kola a disky k okamžitému odběru v Brně, k okamžitému dodání máme skladem mnoho pneu za extrémně nízké ceny nabízíme tisíce pneu, pneumatiky i kola Vám doručíme po celé ČR prodáváme nové značkové pneumatiky s tříletou zárukou pro osobní kontakt a odběr pneumatik můžete navštívit náši „kamennou“ prodejnu na adrese VEREX, s.r.o., Tišnovská 305, Kuřim. “

Každý den upravujeme ceny pneu tak, abychom nabízeli vždy nejlevnější pneu nejen v Brně a okolí. Pneumatiky i alu kola a plechové kola mají uvedené ceny. Prodáváme také značkové kvalitní disky, elektrony i plechové kola

Tisková zpráva Bridgestone - Zimní pneumatiky LM-80 vítěz Testu SUV pneu

09.10.2012

Zimní pneumatika Bridgestone Blizzak LM-80 vítězem testu GTÜ a ACE

BRIDGESTONE-LM80-VÍTEZ_TESTU_ZIMNÍCH_PNEU_SUV_2012

Zimní pneumatika Bridgestone bridgestone lm-80 vítěz testu 2012, navržená speciálně pro nejnovější generaci vozů SUV, se stala vítězem testu zimních pneumatik, který zorganizovala německá síť technických kontrol GTÜ (Gesellschaft für Technische Überwachung) a autoklub ACE (Auto Club Europa).

Testu bylo podrobeno sedm prémiových pneumatik s rozměrem 215/65 R 16 určených pro kategorii malých SUV, která byla v rámci zkoušek reprezentována modelem Dacia Duster. Kromě obvyklých zkušebních disciplín, jako je brzdění a ovladatelnost na sněhu, mokru a suchu, byly zkoumány rovněž ekonomické a ekologické aspekty, jako je valivý odpor a hlučnost odvalování, a porovnávány s hodnotami na informačním štítku EU pro pneumatiky, který bude povinný od 1. listopadu. Autoklub ACE v této souvislosti vyjádřil politování nad skutečností, že informační štítek informuje pouze o valivém odporu, přilnavosti na mokru a vnější hlučnosti a nebere v úvahu důležité speciální vlastnosti zimních pneumatik, jako je ovladatelnost na vozovce pokryté sněhem a ledem.

Pneumatika Bridgestone Blizzak LM-80 se umístila na prvním místě s nejvyšším počtem bodů a celkovým hodnocením „velmi doporučeníhodná“. Tato pneumatika byla mezi nejlepšími s hodnocením „C“ v oblasti valivého odporu a přilnavosti na mokru a odborníci GTÜ a ACE jí udělili rovněž nejvyšší známky v praktických oblastech Hospodárnost/životní prostředí a Bezpečnost na mokru. „Všestranná pneumatika Bridgestone“ přesvědčila experty nejkratší brzdnou dráhou a nejrychlejšími reakcemi v testech ovladatelnosti na mokrém povrchu. Zkušební technici pěli na pneumatiku BRIDGESTONE LM-80 VÍTĚZ TESTU ZIMA 2012 velkou chválu také za její tiché odvalování a nízký valivý odpor.

Podrobné výsledky testu naleznete na internetových stránkách www.ace-online.de a www.gtue.de. Videoklip z testu zimních pneumatik lze shlédnout na portálu Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=KpFCrBNgVQU.

LOGO_TEST_ZIMNÍCH_PNEU_2012 LOGO_TEST_ZIMNÍCH_PNEU_2012_2 LOGO_TEST_ZIMNÍCH_PNEU_2012_3

Kontakt pro média: AC&C Public Relations s.r.o. – Zorka Mašková: Tel.: 220 515 314 Bridgestone CR, s.r.o. – Jaroslav Třetina: Tel.: 226 220 313

Skupina Bridgestone Společnost Bridgestone je světový lídr v prodeji gumárenských produktů a přední výrobce pneumatik pro všechny dopravní prostředky.

Součástí aktivit v oblasti nákladních pneumatik je také řešení protektorů Bandag, které doplňuje prodej nových nákladních pneumatik a umožňuje tak společnosti nabízet celkové řešení pro dopravní společnosti. Pneumatiky tvoří přibližně 80 % celkového obratu společnosti, přičemž zbytek tvoří široký sortiment ostatních produktů, jako např. seismická pryž, dopravní pásy a hadice, sportovní vybavení a elektronický papír.

Japonský koncern Bridgestone byl založen v roce 1931 Shojirem Ishibashim. V současné době provozuje celosvětově více než 50 továren a zaměstnává okolo 138 000 lidí, s celkovým obratem v roce 2008 okolo 35,5 miliard USD.

Od roku 1997 do roku 2010 byl Bridgestone úspěšným dodavatelem pneumatik pro vozy Formule 1 a v současné době je výhradním dodavatelem pro závody silničních motocyklů Moto GP.

V Evropě společnost zaměstnává přes 13 000 lidí a provádí veškeré aktivity jako výroba, vývoj, testování, prodej. Společnost v Evropě provozuje maloobchodní síť pneuservisů First Stop.

Bridgestone Europe NV/SA s evropskou centrálou v belgickém Bruselu je klíčovou divizí Bridgestone Corporation. V Evropě vyvinuté a vyrobené špičkové pneumatiky distribuuje prostřednictvím svých 17 prodejních společností a dalších kanálů do celé Evropy. Produkty jsou rovněž exportovány mimo evropské teritorium, včetně Japonska.

V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových a zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Sídlo společnosti je v Praze.

TOPlist