VEREX, s.r.o.
Tišnovská 305, 664 34 Kuřim
IČO: 27723071
DIČ: CZ27723071

Provozní doba:
Po - Pá 7:00 - 17:00 hod

Kontaktní tel. čísla:
543 213 904,
774 665 353

E-Mail: maloobchod [at] verex [dot] cz

Nabízíme pneumatiky, alu kola a disky k okamžitému odběru v Brně, k okamžitému dodání máme skladem mnoho pneu za extrémně nízké ceny nabízíme tisíce pneu, pneumatiky i kola Vám doručíme po celé ČR prodáváme nové značkové pneumatiky s tříletou zárukou pro osobní kontakt a odběr pneumatik můžete navštívit náši „kamennou“ prodejnu na adrese VEREX, s.r.o., Tišnovská 305, Kuřim. “

Každý den upravujeme ceny pneu tak, abychom nabízeli vždy nejlevnější pneu nejen v Brně a okolí. Pneumatiky i alu kola a plechové kola mají uvedené ceny. Prodáváme také značkové kvalitní disky, elektrony i plechové kola

Bridgestone uvádí na trh pneumatiku Ecopia EP001S

03.10.2012

Bridgestone uvádí na trh pneumatiku Ecopia EP001S

Pneumatika s hodnocením A podle směrnice EU v oblasti hospodárnosti a přilnavosti na mokru se v Evropě začíná prodávat od října 2012

Bridgestone představuje pneumatiku Ecopia EP001S jako první pneumatiku značky Bridgestone, která získala nejlepší hodnocení A podle nové směrnice EU v obou kategoriích: hospodárnosti i přilnavosti na mokru. Pneumatika Ecopia EP001S, vyvinutá a vyráběná v Japonsku, je také první pneumatikou na světě, která získala jak nejlepší hodnocení A/A v Evropě, tak i nejlepší známky v japonském systému hodnocení pneumatik. Pnmeumatika EP001S bude vlajkovou lodí řady pneumatik Ecopia v Evropě a její prodej budou zajišťovat tradiční distribuční kanály na trhu náhradní spotřeby v EU. Novinka bude zpočátku k dispozici v oblíbeném rozměru 195/65 R 15 91H. Na červen 2013 je plánováno uvedení druhého rozměru 205/55 R 16 91V.

Pneumatika Ecopia EP001S je ukázkou technického know-how společnosti Bridgestone, které umožnilo vytvořit pneumatiku s nejnižším možným valivým odporem v kombinaci s maximální bezpečností na mokrém povrchu,“ říká Franco Annunziato, výkonný ředitel a prezident společnosti Bridgestone Europe.

Pokroková směs pneumatiky Ecopia EP001S využívá revoluční technologii NanoPro-Tech™ společnosti Bridgestone, která ve směsi optimalizuje vzájemný poměr mezi plnivem a polymery, aby se zamezilo energetickým ztrátám a snížil se valivý odpor bez kompromisů v oblasti bezpečnosti na mokru.

Skupina Bridgestone

Společnost Bridgestone je světový lídr v prodeji gumárenských produktů a přední výrobce pneumatik pro všechny dopravní prostředky.

Součástí aktivit v oblasti nákladních pneumatik je také řešení protektorů Bandag, které doplňuje prodej nových nákladních pneumatik a umožňuje tak společnosti nabízet celkové řešení pro dopravní společnosti. Pneumatiky tvoří přibližně 80 % celkového obratu společnosti, přičemž zbytek tvoří široký sortiment ostatních produktů, jako např. seismická pryž, dopravní pásy a hadice, sportovní vybavení a elektronický papír.

Japonský koncern Bridgestone byl založen v roce 1931 Shojirem Ishibashim. V současné době provozuje celosvětově více než 50 továren a zaměstnává okolo 138 000 lidí, s celkovým obratem v roce 2008 okolo 35,5 miliard USD. Od roku 1997 do roku 2010 byl Bridgestone úspěšným dodavatelem pneumatik pro vozy Formule 1 a v současné době je výhradním dodavatelem pro závody silničních motocyklů Moto GP. V Evropě společnost zaměstnává přes 13 000 lidí a provádí veškeré aktivity jako výroba, vývoj, testování, prodej.

Bridgestone Europe NV/SA s evropskou centrálou v belgickém Bruselu je klíčovou divizí Bridgestone Corporation. V Evropě vyvinuté a vyrobené špičkové pneumatiky distribuuje prostřednictvím svých 17 prodejních společností a dalších kanálů do celé Evropy. Produkty jsou rovněž exportovány mimo evropské teritorium, včetně Japonska. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových a zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Sídlo společnosti je v Praze.

TOPlist